آرشیو سال 1391
    

اولین جشنواره ورزشی دانشکده برگزار شد.

اولین جشنواره ورزشی دانشکده به میزبانی تربیت بدنی دانشکده و با حضور ریاست و معاونین و برخی مسوولین شهرستان و دانشجویان برگزار شد.
در این مراسم مهدی محسن زاده ریاست دانشکده ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان از دست اندرکاران و خیرین و حامیان ورزش دانشکده تشکر کرد و همگی را به جمله مقام معظم رهبری و نصب العین قرار دادن سخنان معظم له در باب تحصیل و تهذیب و ورزش فرا خواند.
در این مراسم به مربیان و دست اندرکاران و دانشجویان صاحب مقام تقدیر و لوح سپاس و احکام قهرمانی اهدا شد. این برنامه شامل پخش کلیپ از فعالیت های ورزشی.، اجرای حرکات زیبای ورزشی رزمی و ژیمناستیک، ورزش باستانی و اجرای مسابقه  و اهداء جوایز بود که در پایان از علیرضا دانشور مسوول تربیت بدنی دانشکده تقدیر شد(14/12/91).

ja1.jpg
 

ja3.jpg

ja6.jpg


مسجد بزرگ دانشکده غبار روبی شد
 

کانون قرآن دانشکده در مراسم معنوی در آستانه فرا رسیدن سال نو خانه حضرت دوست و مسجد بزرگ دانشکده را غبار روبی کردند. پس از پایان مراسم غبارروبی دانشجویان در نماز جمعه شهر شرکت کردند.(11/12/91)
 

masjed.jpgاعضای بسیج دانشجویی به زیارت شهدا رفتند

اعضای بسیج دانشجویی دانشکده عصر پنجشنبه قبور مطهر شهدا را زیارت و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند. دانشجویان با پرپایی ایستگاه صلواتی در گلزار شهدای گراش از زائرین شهدا پذیرایی کردند.پس از زیارت شهدا نیز کلاس آموزشی بدو ورود یاران در سه بخش آشنایی با فعالیت های بسیج دانشجوی، اسلحه شناسی و اموزش و بصیرت شناسی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش برگزار گردید. (10/12/91)

 


دانشجویان دانشکده در مراسم سخنرانی دکتر آزمندیان شرکت کردند.

اعضای جامعه اسلامی دانشکده در جلسه سخنرانی دکتر آزمندیان که با موضوع راز شاد زیستن و رمز موفقیت در کار و زندگی در شهر اوز برگزار شد شرکت کردند. حضور دانشجویان در این مراسم با پیگیریهای دبیر جامعه اسلامی دانشکده و با تخفیف 90% صورت گرفت(7/12/91)

 


فعالیت های تربیت بدنی دانشکده

مسابقه والیبال بین دانشکده های علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز:

دانشگاه علوم پزشکی شیراز یک دوره مسابقه والیبال بین دانشکده ای بمناسبت هفته فرهنگی و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت برگزار نمود که تیم های دانشکده پزشکی شیراز، دانشکده پیراپزشکی نورآباد و دانشکده علوم پزشکی گراش به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

مسابقات بدمینتون دوبل جام دوستی و همدلی:

یک دوره مسابقه بدمینتون دوبل با حضور ۱۲ تیم برگزار گردید که نتایج به شرح زیر اعلام میگردد:

تیم اول: سید محمد پناهنده و فرزاد ضرابیان فرد

تیم دوم:بهنام اسماعیلی و محمد هادی درویش فر

تیم سوم:آقایتن محمدصادق روستا و علیرضازارع

داوری این دوره را محمد مهدی اسدی، محمد تقی نصیری و محمد صادق روستا به عهده داشتند.

مسابقه شطرنج:

مسابقه شطرنج در دانشکده با حضور ۱۸ شرکت کننده برگزار شد که سجاد بانشی،داریوش نامداری و ابوالقاسم عباسی به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقه تنیس روی میز بمناسبت وحدت حوزه و دانشگاه:

یکدوره مسابقه تنیس روی میز با حضور تیم حوزه علمیه باقرالعلوم علیه السلام و دانشکده علوم پزشکی به میزبانی دفتر نهاد رهبری دانشکده برگزار گردید که در پایان، یاسر فیروزی و مصطفی خادمی از دانشکده به مقام های اول و دوم و رسول خانی از دانشکده و نجفی از حوزه مشترکاً به مقام سوم دست یافتند.

e.k.jpg

مسابقات چهارجانبه فوتسال بمناسبت وحدت حوزه و دانشگاه:

یک دوره مسابقات چهار جانبه فوتسال با حضور ۲ تیم از حوزه علمیه باقرالعلوم علیه السلام و ۲ تیم از دانشکده علوم پزشکی به میزبانی دفتر نهاددانشکده برگزار شد که تیم الف دانشکده به مقام قهرمانی دست یافت.

اسامی تیم قهرمان: محمد حسن فانی لاری. پوریا پیله وریان. رضا کریمی. قاسم کاویانی. افشین قره بیگی. سامان احمدی. محمد الماسی. غلامرضا بهنام مرشدی. اسماعیل گل محمدی. ابوالفضل فارسی.

مسابقات فوتسال جام بصیرت:

 مسابقات فوتسال بین ۴ تیم از دانشکده علوم پزشکی برگزار شد که در پایان تیم هوشبری به مقام قهرمانی دست یافت. در این مسابقات بهنام مرشدی از تیم فوریت های پزشکی آقای گل مسابقات شد.

آموزش تیر و کمان:

کلاس آموزش تیر و کمان با همکاری هیئت تیر و کمان شهرستان با حضور ۳۶ نفر از دانشجویان در سالن ولایت دانشکده برگزار گردید.9/10/91


مسابقه تفسیر سوره حجرات برگزار شد.

کانون قرآن و عترت دانشکده در ادامه ی فعالیت های قرآنی خود، مسابقه تقسیر سوره حجرات معروف به سوره آداب را از کتاب تفسیر نور استاد قرائتی ویژه دانشجویان برگزار کرد. کانون قرآن فعالیت های همچون مسابقه ترتیل ، حفظ ، تفسیر و مراسم قرآن خوانی در پنج شنبه شب ها در خوابگا ههای دانشجویی را برگزار میکند.29/9/91


مراسم وحدت حوزه و دانشگاه به میزبانی دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

مراسم روز وحدت و حوزه و دانشگاه و گرامیداشت سالروز شهادت حضرت آیت الله دکتر مفتح با حضور امام جمعه گراش،فرمانده ی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش و رووسای دانشکده پیراپزشکی و دانشگاه آزاد گراش، اساتید  و دانشجویان گراش و اوز و طلاب حوزه های علمیه برادران و خواهران در سالن آمفی تئاتر دانشکده برگزار گردید.

در این مراسم مهدی محسن زاده ضمن گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح و سخنانی پیرامون شخصیت ایشان گفت: امیدواریم این وحدت در طول سال و با اجرای برنامه هایی ادامه پیدا کند. وی در ادامه گفت باید بین دانشگاه و حوزه تعامل بیشتری وجود داشته باشت، دانشگاهها از فضای معنوی حوزه بهره مند و حوزه ها نیز از علوم نوین و تحقیقات دانشگاهها استفاده کنند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حسینی امام جمعه گراش در مورد علم و جهل مطالبی بیان داشت و گفت: به فرموده استاد شهید مطهری بیشترین خیانت را کسانی کردند که بین علم و دین را جدایی انداختند. وی از حضور گسترده دانشجویان و طلاب تقدیر و تشکر کرد.

این مراسم به همت بسیج دانشجویی دانشکده برگزار گردید.

v.h.d.gif


افتخارآفرینی دانشجویان دانشکده در مسابقه پرس سینه

مسابقات پرس سینه یادواره جوان ناکام حسین شوری با حضور تیم هایی از شهرستانهای شیراز، جهرم، گراش،اوز، لار، فیروزآباد،زرقان و ۱۰۲ شرکت کننده در سالن سینمای شهرستان گراش برگزار گردید که علیرضا زارع در وزن ۵۹ کیلو گرم مقام سوم و سعید رحمانی در وزن ۶۶ کیلو گرم به مقام اول انفرادی دست یافتند.27/9/91


همایش بیماریهای عفونی با انتخاب برترین ها به کار خود پایان داد.

همایش دو روزه ی بیماریهای عفونی شایع در استان فارس با انتخاب برگزیدگان مقالات به کار خود پایان داد. در پایان این همایش، محبوبه خورشیدی فر در بخش پوستر و با موضوع بررسی میزان شیوع بیماری آمیبیازیس قبل و بعد از اجرای طرح مداخله ایی در شهرستان کازرون در سال ۹۱و فاطمه زحمتکشان در بخش سخنرانی با موضوع کلبسیلاهای مقاوم به بتالاکتام های وسیع الطیف در عفونت های بیمارستانی،نفرات برگزیده ی همایش انتخاب شدند که جوایزی به آنان تعلق گرفت. در حاشیه همایش تور گراش گردی برای مدعوین و میهمانان برگزار شد.23/9/91

h23x1x.jpg

 
اولین همایش بیماریهای عفونی شایع در استان فارس شروع به کار کرد.
 

 

اولین همایش بیماریهای عفونی شایع در استان فارس از ساعتی پیش با تلاوت کلام الله مجید و با سخنرانی دکتر کوثری ریاست دانشکده علوم پزشکی گراش و رییس همایش  در سالن همایش دانشکده علوم پزشکی گراش افتتاح شد.دکتر کوثری ضمن عرض خیر مقدم به اساتید، محققین و پژوهشگران، از دست اندرکاران این همایش تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه ی همایش ،دکتر حمیدرضا خرمی دبیر علمی همایش نیز ضمن تقدیر از شرکت کنندگان و دست اندرکاران افزود:حدود ۱۵۰ نفر برای شرکت دراین همایش در سایت همایش بیماریهای عفونی ثبت نام کردند و ۱۲۰ مقاله به دبیرخانه ارسال شده است که از بین این مقالات ۶۴ مقاله توسط هیات داوران پذیرفته شده است که شامل: ۱۹ مقاله در مورد انگل شناسی، ۲۴ مقاله میکروب شناسی، ۷ مقاله ویروس شناسی، ۷ مقاله عفونت های بیمارستانی و ۷ مقاله در مورد سایر موارد عفونی بوده است. 22/9/91

h6x1x.jpg
 


روز دانشجو و حضور ریاست در خوابگاهها

ریاست و معاونین دانشکده در خوابگاههای خواهران و برادران حضور یافتند و با اهداء کتاب و پخش شیرینی روز دانشجو را گرامی داشتند.

مهدی محسن زاده ضمن عرض تبریک به دانشجویان ،مطالبی در مورد ارزش علم و گام نهادن در این راه با تحمل سختیها و مشکلات بیان کرد. ریاست دانشکده در این جلسه به بررسی مشکلات موجود پرداخت و دانشجویان را به صرفه جویی و دوری از اسراف سفارش کرد.

دانشجویان نیز از همدلی و همراهی رییس دانشکده و معاونین با دانشجویان تشکر کردند.16/9/91

dan2x1x.jpg
 


دکتر ایمانیه و هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دانشکده گراش حضور یافتند.

دکتر ایمانیه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز و قائم مقام وزیر بهداشت به همراه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی در دانشکده علوم پزشکی گراش حضور یافت. در این بازدید جلسه ای با حضورفرماندار، رووسای دانشکده های علوم پزشکی و پیراپزشکی، بیمارستان،شبکه بهداشت و درمان و هیات امناء دانشکده و بیمارستان و اعضای شورای اسلامی شهر گراش برگزار شد.

دکتر ایمانیه پس از این جلسه در جمع دانشجویان این دانشکده حضور یافت و به بررسی مسائل دانشکده پرداخت.16/9/91

iman3x1x.jpg
iman4x1x.jpgتربیت بدنی دانشکده گزارش مسابقات بدمینتون و فوتسال را به روابط عمومی ارسال کرد.

مسابقه بدمینتون با حضور ۱۶ نفر در سالن ولایت دانشکده علوم پزشکی برگزار گردید . در این مسابقات اسماعیل گل محمدی، محمد صادق روستا و بهنام اسماعیلی به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. داوری این مسابقات که در دو روز انجام شد محمدتقی نصیری و مهدی اسدی به عهده داشتند.

در این هفته یک بازی دوستانه بین تیم منتخب دانشکده علوم پزشکی و تیم گراش جوان نیز برگزار گردید.16/9/91


مسابقه ترتیل توسط کانون قرآن و عترت دانشکده برگزارشد.

کانون قرآن دانشکده مسابقه ترتیل  و روانخوانی به منظور جذب دانشجویان به فراگیری صحیح خوانی قرآن را ویژه دانشجویان برگزار کرد. نفرات برتر مسابقه به شرح زیر اعلام گردید:

مرضیه صادقی، آذر عابدپور، سعیدزارعی، رضا کریمی
به تمامی شرکت کنندگان در مسابقه نیز لوح تقدیر از طرف ریاست دانشکده اهداء میگردد.14/9/91


فعالیت های تربیت بدنی دانشکده

تربیت بدنی دانشکده علوم پزشکی گراش گزارش برنامه های متنوع ورزشی  هفته ی اخیرخود را جهت انعکاس به روابط عمومی دانشکده تحویل داد. 

 برگزاری مسابقه پینگ پنگ:

این مسابقه با شرکت ۲۲ دانشجو در سالن ولایت دانشکده برگزار شد که در پایان به ترتیب، یاسر فیروزی، رسول خانی و حسین عسکری به مقام اول تا سوم دست یافتند و امیدرضا مکوندی به عنوان بازیکن اخلاق شناخته شد.

مسابقه چهارجانبه فوتسال:

این مسابقه بین تیم های رشته اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، فوریت های پزشکی و هوشبری روز پنجشنبه ۱۸ آبان در سالن ورزشی آبشار اندیشه برگزار شد که تیم اتاق عمل به مقام اول دست یافت.اسامی بازیکنان این تیم به شرح زیر است:

یاسر فیروزی .وحید تیموری.بهنام اسماعیلی.باسل خواجویی.محمدپیروزی.حامدسمیعی. ابوالفضل جوکار و احسان کاظمی.

برنامه کوهپیمایی:

برنامه ی کوهپیمایی با حضور جمعی از دانشجویان و اعضای شورای ورزشی دانشکده در محل سد خاکی تنگ آب گراش برگزار شد که در این برنامه پس از پذایرایی صبحانه مسابقه مشاعره نیز برگزار گردید که محمد قاسم کاویانی از رشته هوشبری به عنوان نفر برتر شناخته شد.

مسابقه دارت:

مسابقه دارت در سالن ورزشی ولایت دانشکده با حضور ۱۷ نفر از دانشجویان برگزار شد که نفرات اول تا سوم به ترتیب به شرح زیر اعلام میگردد:

بهنام اسماعیلی (اتاق عمل)محمد هادی درویش فر(هوشبری) روح الله کشاورزی(هوشبری)

pin-1x1x.jpg


افتخارآفرینی تیم والیبال دانشکده علوم پزشکی گراش

درمسابقه دوستانه ی والیبال که بین تیم های دانشکده علوم پزشکی گراش و تیم منتخب والیبال شهرستان گراش در سالن ولایت ۱ دانشکده برگزار گردید تیم دانشکده موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ به برتری دست یابد. این مسابقه با همکاری رییس هیئت والیبال شهرستان و تربیت بدنی دانشکده برگزار شد. 20/8/91

 
از دقایق آغازین شروع به کار دانشکده علوم پزشکی گراش، ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود انجام و دانشجویان کارت دانشجویی خود را دریافت و اتاق های خود را درخوابگاهها تحویل گرفتند.


در حاشیه ثبت نام دانشجویان،جلسه معارفه ریاست و معاونین دانشکده با اولیاء دانشجویان نیز برگزار گردید. در این جلسه مهدی محسن زاده ریاست دانشکده پیراپزشکی گراش ضمن خوش آمدگویی به خانوادهای دانشجویان، از اولیاء دانشجویان بخاطر موفقیت فرزندانشان در راهیابی به دانشگاه تقدیر و تشکر کرد و به انان تبریک گفت.
رییس دانشکده با بیان این مطلب که رسالت اصلی دانشکده علم آموزی دانشجویان در یک فضای سالم و با کیفیت است افزود:در کنار آموزش علوم، فعالیت های فرهنگی و تحقیقاتی نیز برای دانشجویان برنامه ریزی خواهد شد.
وی گفت: تمام سعی دانشکده بر این است که بتوان فضا و محیط آرام جهت دانشجویان فراهم کند تا دانشجو بتواند درشرایط مناسب به فرا گیری علم و دانش بپردازد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده از روز دوشنبه تا پنجشنبه برنامه های فرهنگی از قبیل کارگاههای آموزشی، معرفی تشکلها و کانونهای فرهنگی و جلسه معارفه ریاست و معاونین برای دانشجویان جدیدالورود برگزار میگردد.


 

پیام ریاست دانشکده پیراپزشکی گراش بمناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
 

بسم الله الرحمن الرحیم
فرا رسیدن مهرماه فصل شکوفایی مجدد بهار تعلیم و تربیت ،فصل آغازی دوباره برای گام نهادن در مسیر درس و تفکر و تحقیق و اندیشه را به تمامی شما دانشجویان عزیز که حقیقتاً سرمایه های بسیار ارزشمند و مایه افتخار این انقلاب هستند ، بخصوص دانشجویان جدیدالورود تبریک میگویم.
 اول مهر و آغاز سال تحصیلی جدید نیز فرصت مغتنمی است تا مراتب سپاس و قدرشناسی خود را از تمامی اساتید شریف ، متعهد و دلسوز که با همت و تلاش مضاعف در راستای تربیت نیروی انسانی عالم ، خلاق ، فکور ، مومن و پای بند به ارزش های دینی و اخلاقی گام های موثری بر می دارند، اعلام  دارم..
امروزشما دانشجویان عزیز که با تلاش و پشتکار و جدیت، افتخار ورود به دانشگاه را پیدا کرده اید باید بدانید کشور جمهوری اسلامی ایران چشم امید به شما دوخته است زیرا شما هر کدام در آینده دانشمندانی خواهید شد که مایه افتخار انقلاب خواهید بود و از سویی دیگر دشمنان قسم خورده انقلاب و اسلام با برنامه ریزیهای دقیق به دنبال دلسرد کردن و گرفتن انگیزه و سرگرم کردن دانشجویان به مسایل بی ارزش و خود ساخته است تا شما عزیزان را از مسیر تحقیق و تفکر منحرف نماید ، پس لازم است هر دانشجو خود را نماینده تمام مردم ایران برای رسیدن به قله های رفیع علم بداند و با بصیرت و آگاهی دراین مسیر گام بردارد .
نکته مهم و حایز اهمیت دیگر که اینجانب لازم میدانم به عزیزان متذکر شوم این است که هیچگاه علم به تنهایی برای انسان نافع نیست و آنچیزی که یک دانشجو و طالب علم را به به نقطه اوج میرساند علم همراه با معنویت است . علم و معنویت دو بال پرواز برای هر انسانی است .
دانشجو باید زمانی را برای خلوت با خالق خود در نظر بگیرد و با نماز و دعا و تلاوت قرآن ،خود را به خدای خویش متصل بداند که هر گاه چنین شد قطعا خداوند منان هیچگاه در این مسیر پرفراز و نشیب او را تنها نخواهد گذاشت.
در پایان از همه شما عزیزان میخواهم با توکل بر خدای متعال وبا برنامه ریزی منظم و با بهره گیری از اساتید گرانقدر تمام تلاش خود را برای موفقیت و کسب مدارج علمی و انجام کارهای تحقیقاتی به کار گیرید که به فضل خداوند آینده از آن شماست.
سربلندی شما دانشجویان فهیم و پرشور را در ظل عنایات خاصه حضرت بقیه الله ارواحنا له الفداه از خداوند عزیز خواستارم.
 
مهدی محسن زاده
رییس دانشکده پیراپزشکی گراش
مهرماه 1391
 
 
  
 
 

تمدید مهلت ثبت نام و ارسال مقالات به همایش بیماریهای عفونی شایع در استان فارس

به گزارش روابط عمومی به نقل از معاونت پژوهشی دانشکده علوم پزشکی گراش، مهلت ثبت نام و ارسال مقالات به دبیرخانه همایش بیماریهای عفونی شایع در استان فارس تا 20 مهرماه تمدید شد. این همایش در آذرماه سال جاری به میزبانی دانشکده علوم پزشکی گراش در سالن امفی تئاتر این دانشکده برگزار میگردد. علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتیhttp://gerashcongress.sums.ac.ir مراجعه نمایند.


 
مسابقه کتابخوانی نسیم رمضان در دانشکده گراش برگزار شد.
 
همزمان با سالروز ولادت با سعادت سبط اکبر، حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، مسابقه ی کتابخوانی نسیم رمضان ویژه کارکنان در دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد. این مسابقه به منظور آشنایی بیشتر کارکنان با خطبه شعبانیه و ارزش و برکات و فضایل ماه مبارک رمضان از زبان پیامبر عظیم الشان اسلام از کتاب مذکور نوشته استاد محمد علی انصاری برگزار گردید.(14/5/1391)

nasim2.gif]
 

دستیابی محققین مرکز تحقیقات دانشکده علوم پزشکی گراش به فن آوری جداسازی سلولهای بنیادی

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش، مهدی محسن زاده و علی پیروزی دو تن از محققین مرکز تحقیقات دانشکده علو پزشکی گراش توانستند از مغز استخوان موش و خون بند ناف انسان، سلولهای بنیادی را استخراج نمایند و اولین گاه در جهت انجام تحقیقات نوین در زمینه ی سلول های بنیادی را بردارند.
این موفقیت بدنبال راه اندازی آزمایشگاه کشت سلول ها و شرکت در کارگاه های آموزشی داخل و خارج از کشور حاصل شده است.(28/4/1391)

 
جشن دانش آموختگی اولین دوره کارشناسی در دانشکده علوم پزشکی گراش برگزارشد.

جشن دانش آموختگی اولین دوره دانشجویان کارشناسی رشته های علوم آزمایشگاهی، هوشبری و اتاق عمل(ورودی۸۷) با حضور ریاست دانشکده های علوم پزشکی و پیراپزشکی گراش و مسوولین شهرستان و نیز خانواده های دانشجویان در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.
در این مراسم مهدی محسن زاده رییس دانشکده پیراپزشکی گراش به عنوان سخنران مراسم ضمن خوش آمدگویی به مسوولین، دانشجویان و خانواده های آنان گفت: اول می بایست از خانواده های دانشجویان تشکر کرد زیرا بخش اعظم زحمات تحصیل را خانواده به دوش می کشد.
محسن زاده  با بیان این مطلب که  دانشجویان کارشناسی ورودی ۸۷ اولین گروه دوره کارشناسی در دانشکده گراش بوده اند بیشترین مشکلات را متحمل شده اند افزود: امیدوارم نام این دانشجویان را در قبولی مقطع کارشناسی ارشد ببینیم و به فضل خدا پس از فارغ التحصیلی، به عنوان استاد در همین دانشکده مشغول به کار شوند.
این مراسم شامل اجرای موسیقی، اجرای نمایش، پخش کلیپ و مسابقه بود که در پایان تندیس دانش آموختگی به دانشجویان اهدا گردید.
 


دومین نمایشگاه آثار هنری دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش افتتاح شد

دومین نمایشگاه آثار هنری دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش و جمعی از هنرمندان شهرستان گراش در طبقه فوقانی اداری دانشکده گراش افتتاح شد. در این نمایشگاه آثار هنری از قبیل تابلوهای نقاشی، خوشنویسی، منبت، معرق، کار با چوب و... در معرض دید دانشجویان قرار داده شده است.
این نمایشگاه به همت بسیج دانشجویی دانشکده از 8 لغایت 10 خرداد دایر می باشد. اولین نمایشگاه آثار هنری در سال 90 برپا گردید.( برای دیدن تصاویر نمایشگاه به سایت دانشکده علوم پزشکی گراش مراجعه نمایید)

 
 

 

برگزاری مسابقات ورزشی بمناسبت آزادسازی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی گراش به نقل از تربیت بدنی دانشکده، بمناسبت سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر مسابقه فوتسال بین تیم دانشکده علوم پزشکی گراش و دانشگاه آزاد اسلامی گراش برگزارشد که تیم دانشگاه آزاد اسلامی مغلوب تیم دانشکده علوم پزشکی شد.

و نیز بمناسبت حماسه آزاد سازی خرمشهر یکدوره مسابقات آمادگی جسمانی با حضور دانشجویان دانشکده در مجتمع ورزشی آبشار اندیشه برگزار شد که نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

حمید کرمی (نفر اول) علیرضا زارع(نفردوم) سعید رحمانی(نفرسوم)

f.-3-khordad.gif]
 

 ..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................

کسب مقام توسط دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش در مسابقات پرس سینه شهرستان گراش

 

8 نفر ازدانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش در مسابقه پرس سینه، که بمناسبت هفته معلم در سالن بدنسازی هلال احمر شهرستان گراش برگزار شد در اوزان مختلف به مقام اول و دوم مسابقات دست یافتند. در این مسابقات ورزشکاران تیم منتخب آموزشگاههای گراش، تیم باشگاه بدنسازی هلال احمر،باشگاه فرهنگی ورزشی گراش جوان و تیم دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش حضور داشتند.

peres-sineh.gif]


تیم والیبال دانشکده علوم پزشکی در گراش نائب قهرمان شد

تیم والیبال دانشکده علوم پزشکی گراش در مسابقات والیبال یادواره سرداران و 125 شهید شهرستان گراش که در سالن ورزشی ولایت دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد نائب قهرمان شد. در این مسابقات تیمهای، حوزه علمیه، میهن، منتخب آموزش و پرورش، گراش جوان، دانشکده علوم پزشکی گراش، دانشگاه آزاد حضور داشتند که در پایان به ترتیب تیم گراش جوان،دانشکده علوم پزشکی و دانشگاه آزاد به مقام اول تا سوم مسابقات دست یافتند.


m.m.gearsh2.gif]
 


مراسم تجلیل از اساتید در دانشکده گراش برگزار شد
 

مهدی محسن زاده رییس دانشکده پیراپزشکی گراش در مراسم تجلیل از اساتید، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید آیت الله مطهری، و تبریک  هفته معلم به اساتید و معلمان جامعه ،با بیان این مطلب که شهید مطهری دارای ویژگیهای برجسته ای است و یکی از ویزگیهای ایشان این بود که هیچگاه بدون مطالعه و بدون آمادگی در کلاس برای تدریس حاضر نمی شدگفت امیدواریم تمام اساتید از رفتار و منش این شهید بزرگوار الگو بگیرند.

در این مراسم که با همت بسیج دانشجویی دانشکده و با همکاری معاونت آموزشی و معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد از اساتید این دانشکده تقدیر و لوح سپاس اهداء گردید

 

ostad-1.gif]

ostad3.gif]

 


.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 


ششمین کرسی آزاداندیشی در دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد

در ادامه سلسله کرسی های آزاداندیشی، ششمین کرسی با موضوع فرهنگ پوشش تحت عنوان"به کسی ربطی نداره چه چیزی می پوشم" برگزارشد. در این مراسم که شنبه 2/2/1391 در سالن آمفی تئاتر دانشکده و با حضور دانشجویان دانشکده  علوم پزشکی گراش ، دانشجویان دلانشکده پرستاری لار و دانشجویان دانشگاه پیام نور اوز برگزار گردید حجه الاسلام و المسلمین سعید کرمی ( کارشناس و سخنران مراسم) به سوالات و شبهات مطرح شده ی دانشجویان پاسخ گفت.

k.-a-1.gif]
k.a3.gif]
 

 


رییس دانشکده پیراپزشکی گراش از خوابگاه برادران بازدید کرد

مهدی محسن زاده ساعت 21 روز دوشنبه 21 فروردین برای بازدید از خوابگاه و جلسه با دانشجویان جهت رفع مشکلات در خوابگاه برادران حضور یافت. در این بازدید که معاونت دانشجویی و فرهنگی و نیز معاونت پزوهشی دانشکده نیز حضور داشتند پس از شنیدن سخنان دانشجویان درباره مسائل خوابگاه و دانشکده به بررسی مشکلات موجود پرداخت و دستورات لازم را برای رفع هر چه سریعتر این مشکلات صادر کرد. این جلسه ساعت 23 پایان یافت و دانشجویان از حضور ریاست دانشکده در خوابگاه و اهتمام ایشان به مسائل دانشجویان تشکر کردند.

bazdid5x1x.gif]
 

bazdid6x1x.gif]

 دانشکده علوم پزشکی  گراش میزبان دانش اموزان در هفته سلامت
 

دانشکده علوم پزشکی گراش در چهارمین روز از هفته سلامت میزبان دانش آموزانی بود که در پیاده روی از مدرسه تا دانشگاه شرکت کرده بوند. در بدو ورود دانش آموزان از طرف دانشکده هدیه ای به تمامی دانش اموزآن اهدا گردید. پس از ورود این دانش آموزان به محوطه فضای سبز دانشکده، جعفری معاونت پزوهشی دانشکده و رابط هفته سلامت درباره هفته سلامت با دانش اموزان سخن گفت.
 

s.salamat3x1x.gif]


s.salamat4x1x.gif]

 

دانشجویان دانشکده علوم پزشکی گراش پیشگام در برگزاری هفته سلامت

با فرا رسیدن هفته سلامت، دانشجویان این دانشکده با برپایی ایستگاه سلامت در نماز جمعه گراش، اندازه گیری فشار خون ،قد و وزن برای نمازگزاران انجام دادند. در این ایستگاه بروشورهای مربوط به هفته سلامت و با موضوع سالمندی و سلامت جهت افزایش آگاهی مردم در اختیار عموم قرار گرفت.

salamat2.gif]
salama6.gif]

 

افتتاحیه نمایشگاه هفته سلامت و غرفه دانشکده علوم پزشکی 

نمایشگاه هفته سلامت ، روز شنبه در محل حسینیه حضرت ولیعصر (عج)گراش با حضور مسوولین و معتمدین افتتاح شد. این مراسم شامل سخنرانی و اجرای گروه های سرود دانش آموزی بود. در این نمایشگاه غرفه دانشکده علوم پزشکی از فعالترین غرفه هاست که با استقبال گرم مردم روبرو شده است.

eftetah.gif]

eftetah2.gif]
بازدید معاون فرماندار گراش و رییس شبکه بهداشت و درمان گراش
 

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1392-3-13 11:11        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ