دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکیآرشیو سال 92 
 


 

برگزاری مراسم روز کارمند
همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع) ، جشن روز کارمند در تاريخ 16/6/93 با حضور مسئولين محترم دانشگاه علوم پزشكي در سالن هاي سينا و صدرا برگزار گرديد. در اين مراسم كه به منظور تقدير از كاركنان نمونه دانشگاه برگزار شده بود از سرکار خانم شیوا کریم زاده مسئول آموزش اين دانشكده به عنوان كارمند نمونه استاني تقدير و تشكر به عمل آمد . (17/6/93)

فارغ التحصیلی اولین دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته انفورماتیک پزشکی در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

جناب آقای سیروس صالح نسب پایان نامه خود را با عنوان « ارائه یک شیوه داده کاوی یکپارچه به منظور استخراج الگوهای موثر در پیش بینی میزان بقای بیماران پیوند کلیه با استفاده از داده های سالهای 1391-1387 بیمارستان نمازی شیراز » به راهنمایی سرکار خانم دکتر محترم نعمت الهی دفاع نمودند و به عنوان اولین دانش آموخته کارشناسی ارشد انفور ماتیک پزشکی دانشکده مدیریت با نمره 95/19 فارغ التحصیل گردیدند . (3/6/93)

انتشار سومین شماره مجله Journal of Health Management and Informatics
سومین شماره Journal of Health Management and Informatics (JHMI) در تیرماه سال جاری مطابق با اول جولای در وب سایت مجله منتشر گردید. ضمناً از اساتید، محققان و دانشجویان محترم دانشگاه علوم پزشکی شیراز نسبت به ارسال مقالات خود به آدرس اینترنتی http://jhmi.sums.ac.ir جهت شماره های بعدی این نشریه دعوت به عمل می آید .(25/4/93)

فارغ التحصیلی اولین دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته فناوری اطلاعات سلامت در دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی

  سرکار خانم فاطمه بهادر پایان نامه خود را با عنوان « بررسی عوامل موثر بر اثر بخشی سیستم اطلاعات آزمایشگاه در بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی شیراز با رویکرد مدل یابی معادلات ساختاری در سال 92 » به راهنمایی سرکار خانم دکتر شریفیان دفاع نمودند و به عنوان اولین دانش آموخته کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت دانشکده مدیریت فارغ التحصیل گردیدند.(22/4/93)

 
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با حضور ریاست محترم دانشگاه
جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان با حضور ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر ایمانیه روز شنبه 17/3/93 در سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید . در این دیدار که دانشجویان مقاطع مختلف در آن حضور داشتند ، مسائل و مشکلات مطرح گردید. دانشجویان مقطع PhD در خصوص مشکلات صنفی رشته و آینده شغلی خود سئوالاتی را مطرح نمودند همچنین در خصوص مباحث تئوری درس رشته مدیریت و کاربردآن در حیطه عملی بحث و تبادل نظر به عمل آمد . در پایان جلسه آقای دکتر ایمانیه به پاسخگویی مشکلات مطرح شده پرداختند و مقرر گردید در خصوص مصوبات این جلسه پیگیری های لازم توسط ریاست محترم دانشکده انجام پذیرد. (18/3/93)

معرفی اساتید نمونه دانشکده مدیریت
در مراسم بزرگداشت استاد که با همت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در شامگاه هشتم خردادماه برگزار گردید سرکار خانم دکتر شریفیان به عنوان استاد نمونه و سرکار خانم ویداکشتکاران به عنوان مربی غیر هیئت علمی نمونه از دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی معرفی شدند .(10/3/93) 

برگزاری کارگاه ایده تا عمل در دانشکده مدیریت
شنبه 27/2/93 ساعت 13 کارگاه ایده تا عمل با هماهنگی دفتر استعدادهای درخشان توسط آقایان دکتر نظر آقایی، دکتر ترابی نامی ، دکتر موسوی و دکتر زارع در سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید . مطالب مطرح شده در این کارگاه در زمینه عملی کردن ایده ها ، ایده پردازی ، آمادگی ذهن و خلاقیت در ایده ، تکنیک های پردازش ایده ، اجرایی کردن یک ایده ، تجاری سازی ایده و بسیاری از موارد دیگر بود . در این کارگاه دانشجویان عضو دفتر استعدادها و عملکردهای درخشان دانشکده مدیریت و سایر دانشکده ها و همچنین ریاست و معاون آموزشی و اساتید دانشکده حضور به هم رساندند .   (27/2/93)


برگزاری کارگاه نوآوری در حیطه درمان و سلامت در دانشکده مدیریت
کارگاه نوآوری در حیطه درمان و سلامت با همکاری دفتر استعدادهای درخشان دانشکده روز سه شنبه 16/2/92 ساعت 13 توسط آقای دکتر منعم در سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید . دراین کارگاه دانشجویان عضو دفتر استعدادهای درخشان با مباحث تعریف خلاقیت ، انواع نوآوری ، نو آوری در علوم و تجهیزات و کارآفرینی آشنا شدند. (16/2/93)

نهمین جلسه morning report دانشكده مديريت
نهمین جلسه گزارش صبحگاهی در روز دوشنبه 15/2/93 جهت بررسی نقد و پیشنهادات با استفاده از شواهد عینی و معتبر به منظور کمک به رفع چالشها در خصوص نحوه پرداخت حق الزحمه عملکردی پزشکان عمومی برگزار گردید . هدف ازبرگزاری این جلسه  کسب راهکارهایی به منظور افزایش انگیزش کارکنان و  بالاخص پزشکان عمومی از راه ایجاد حس برابری در ایشان و عادلانه پنداشتن دریافتی ها بود . در این جلسه از تجارب ارزنده مدیریت و ریاست بیمارستان علی اصغر در نحوه پرداخت به کارکنان حوزه درمان استفاده گردید . اعضاء جلسه رفع و یا کاهش نواقص در این زمینه را عامل مهمی در جهت ارتقا کیفیت خدمات درمانی اعلام نمودند.  شرکت کنندگان این نشست مدیر نیروی انسانی دانشگاه ، ریاست بیمارستان علی اصغر و ریاست بیمارستان کازرون از طریق سیستم ویدئو کنفرانس و مدیران محترم داخلی مراکز شیراز ، اساتید هیئت علمی ، دانشجویانPHD و ارشد بودند . (15/2/93)

  
  

 پیاده روی کارکنان دانشکده مدیریت به مناسبت روز خلیج فارس
به مناسبت هفته سلامت و بزرگداشت روز ملی خلیج فارس برنامه پياده روي  جهت كاركنان توسط امور فرهنگي دانشكده در روز چهارشنبه10/2/93 در پارك خلدبرين برگزار گرديد . در این برنامه مسئول تربیت بدنی دانشکده ضمن انجام نرمش در مورد فواید حرکات ورزشی و نرمش صبحگاهی برای همکاران صحبت نمودند . این پیاده روی که باحضور ریاست ، اعضاء هیئت علمی و جمعی از کارکنان دانشکده برپا شده بود با صرف صبحانه به پایان رسید . (10/2/93)

  
  

برگزاری کارگاه ضرورت تفکر
کارگاه ضرورت تفکر با همکاری دفتر استعدادهای درخشان دانشکده روز سه شنبه 9/2/92 ساعت 13 توسط آقای دکتر کریمی استاد مدعو از نهاد رهبری دانشگاه در سالن کنفرانس دانشکده برگزار گردید . در این کارگاه اساتید و کارکنان دانشکده حضور بهم رساندند . هدف از تشکیل این کارگاه آشنایی با روشهای تفکر ، تفکر برتر ، موانع مهم در سیر تفکر ، تهیه لیست اولویت تفکر ، تکنیک های تفکر ، و ارائه مثالهای کاربردی در این زمینه  بوده است . (9/2/93)

هشتمین جلسه morning report دانشكده مديريت
هشتمین جلسه گزارش صبحگاهی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در روز دوشنبه مورخ 8/2/93 برگزار گردید . هدف ازبرگزاری این جلسه بررسی چالش های مربوط به ارزشیابی عملکرد کارکنان در بیمارستانها بوده است . در این جلسه مدیران ، اعضاء هیئت علمی ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند . در نهایت امر راهکارهایی به منظور مقابله با این چالش ارائه گردید . (8/2/93)

 

 


فعالیتهای انجام شده توسط دانشجویان و اساتید به مناسبت هفته سلامت

به مناسبت هفته سلامت ، دانشجویان رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی ورودی 91 دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی با همکاری اساتید گروه با مراجعه به روستاهای کوشک مولا، تربرلابیشه و تربرجعفری به فعالیتهای آموزشی سلامت پرداخته و اقدامه به برگزاری جلسات آموزشی جهت دانش آموزان ، زنان و سالمندان نمودند. ضمناً در همین راستا پیاده روی ، جشنواره غذا و بسیج کردن دانش آموزان جهت پاک سازی محیط روستا انجام گردید . (8/2/93)

برپایی غرفه سلامت در دانشکده مدیریت
به مناسبت هفته سلامت دانشجویان دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی غرفه سلامت برپا نمودند . دراین غرفه پمفلتهای مختلف در زمینه خود مراقبتی و بیماریها به اساتید ، کارکنان و دانشجویان ارائه گردید. (7/2/93)

برگزاری کارگاه سلامت معنوی در دانشکده مدیریت
چهارشنبه 3/2/93 به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت کارگاه سلامت معنوی با حضور اساتید ، کارکنان و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت برگزار گردید . در این کارگاه حجت الاسلام درخشان در خصوص اهمیت سلامت روح و روان و نقش آن در سلامت جسم انسان مطالبی را ارائه نمودند . این جلسه که با همکاری نهاد رهبری برگزار گردیده بود با برسش و پاسخ شرکت کنندگان به پایان رسید .(3/2/93)

برگزاری کارگاه حقوق زن در دانشکده مدیریت
كارگاه حقوق زن روز دوشنبه 1/2/93به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن توسط معاونت فرهنگي دانشجويي دانشکده مدیریت برگزاري گردید. در این کارگاه که با حضور اساتید و کارکنان تشکیل شد مباحثی در مورد فمنیسم مطرح و مورد بحث قرار گرفت . (1/2/93)


جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)
به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) برنامه جشني روز شنبه 30/1/93 در دانشكده مديريت با همکاری نهاد رهبری برگزار گردید. در این جشن باشکوه كاركنان ، اعضاء هيئت علمي ، دانشجویان و حاج آقا ذوالقدر از نهاد رهبري حضور داشتند . در ابتداي جلسه حاج آقا ذوالقدر در خصوص حضرت زهرا (س) و سجایای اخلاقی ایشان  صحبت نمودند . جناب آقاي  امیدواری مسئول ستاد قرآن و عترت دانشگاه و همچنین گروه موسیقی آسمان آقای ابراهیمی روشن دل دانشکده و آقای حسینی با خواندن مولودي زيبايي در وصف حضرت فاطمه زهرا (س)  فضايي معنوي و روحاني به جلسه بخشيدند . در پایان معاونت فرهنگي دانشكده به کارکنان و دانشجویانی که دارای نام و یا یکی از القاب حضرت زهرا می باشند،هدايايي به رسم یادبود تقدیم نمود .  (31/1/93)

تقدیر از بانوان دانشکده به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س)  
شنبه 30/1/93  معاونین فرهنگی و آموزشی دانشکده مدیریت با اهداء هدایایی از بانوان دانشکده به مناسبت ميلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن تقدیر و قدردانی به عمل آوردند . (31/1/93)

برگزاری جشن به مناسبت نوروز 93 در دانشکده مدیریت
مراسم آغاز سال نو در روز شنبه 16/1/93 با حضور ریاست دانشکده ، معاونین ، اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشکده برگزار شد . در این جلسه جناب آقای دکتر براتی ضمن تبریک سال جدید به دستاوردها و پیشرفت های حاصل شده در سال گذشته اشاره و ابراز امیدواری نمودند که این رویه رو به رشد باشد . سپس کارکنان و معاونین سال نو را تبریک گفته و در پایان هدایایی از طرف ریاست دانشکده به همکاران اهداء شد .(16/1/93)

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1393-6-18 11:39        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ