برگزاری آئین جشن روز بهورزی

     به مناسبت ارج نهادن به جایگاه والای بهورزان عزیز و بزرگداشت روز بهورز ، در تاریخ 12 شهریور آیین جشنی با حضور دکتر " علی محمدی " سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، " خوبیار جعفری " معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت شهید پیرویان کازرون ، بهورزان ، پرسنل رده میانی و مسئولین واحدهای ستادی مرکز بهداشت در تالار باشگاه فرهنگیان کازرون برگزار گردید.

00121215.jpg00121212.jpg

    به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون در این آیین فرهنگی سرپرست شبکه ضمن تبریک روز بهورز در خصوص این که جایگاه بین المللی ایران در زمینه سلامت مدیون تلاش و فعالیت های بهورزان بوده بر جایگاه اجتماعی و علمی بهورزان تاکید نمود .

     در ادامه " خوبیار جعفری " بیان داشت: در سازمان های دولتی کمتر پرسنلی مشاهده می شود که مانند بهورزان همزمان چندین خدمت بعضاً متفاوت را برای حفظ و ارتقاء سلامت جامعه انجام میدهند،

   او همچنین با ارائه شاخص های شهرستان و مقایسه آن از فعالیت و تلاش بهورزان قدردانی و به مشکلات موجود در مسیر خدمات بهورزان اشاره کرد.

00121214.jpg00121213.jpg

    این آئین با اجرای برنامه های شاد فرهنگی ، موسیقی زنده ، جنگ شادی ، برگزاری مسابقه های مفرح و تجلیل از بهورزان و پرسنل رده میانی نمونه با اهداء جایزه و لوح تقدیر همراه بود .

   شایان ذکر است از بهورزان بازنشسته سال 1395 و " مریم عفیفیان " مدیر وقت مرکز آموزشگاه بهورزی نیز قدر دانی و با اهداء جوایزی  از زحمات آنان تقدیر شد.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-6-22 7:32        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ