برگزاری جلسه شورای بهداشتی پنجگانه آموزش و پرورش شهرستان کازرون

96/6/21

    درتاریخ 21 شهریور جلسه شورای بهداشتی مناطق پنجگانه آموزش و پرورش شهرستان کازرون با حضور دکتر " علی محمدی " سرپرست شبکه بهداشت و درمان ، " خوبیار جعفری " معاون بهداشتی شبکه ، کارشناسان مسوول واحدهای ستادی (سلامت نوجوانان ، جوانان ، مدارس ) ، تغذیه ، آموزش سلامت ، بهداشت محیط و اعضای شورا از اداره های آموزش و پرورش کازرون ، خشت ، کمارج ، نودان ، جره و بالاده  و قائمیه در دفتر ریاست شبکه برگزار گردید.


00003794.jpg00003793.jpg

   به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون در ابتدا دکتر " محمدی " در خصوص اهمیت ارائه خدمات بهداشتی به دانش آموزان مطالبی بیان و خواستار همکاری و تعامل دو جانبه اداره های آموزش و پرورش برای ارتقای کیفیت خدمات بهداشتی از جمله : نظارت بر توزیع مواد غذایی سالم در بوفه مدارس شد.

   در ادامه " جعفری " ضمن تشکر و قدردانی از تعامل خوب اداره های آموزش و پرورش در سالهای گذشته با شبکه بهداشت و درمان در مورد نحوه ارائه خدمات بهداشتی به مدارس از طرف شبکه بهداشت و درمان نکاتی عنوان نمود.

  همچنین " زهرا داودی " پیرامون طرحهای در حال اجرا به مدارس و چالشهای اجرای برنامه توضیحات لازم ارائه داد .

  در پایان نیز پس از بحث و تبادل نظر بین دیگر کارشناسان مسوول واحدهای ستادی با اعضای شورای آموزش و پرورش انجام اقداماتی در دستور کار قرار گرفت.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-6-23 16:48        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ