برگزاری دومین جلسه شورای اداری در شهرستان کازرون

   در دومین جلسه شورای اداری که در تاریخ 6 آبانماه در سالن اجتماعات فرمانداری کازرون برگزار شد ، اهم عملکرد شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان ولیعصر – عج – اطلاع رسانی گردید.

     به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کازرون دراین جلسه دکتر " علی محمدی " سرپرست شبکه بهداشت و درمان به تبیین و توضیح عملکرد شبکه بهداشت و درمان در شش ماهه اول سال 96 پرداخت .


438314276.jpg

   دکتر " محمدی " بیان داشت : عدم ذکر فعالیتهای روزمره واحدها به معنی بی توجهی به زحمات بی دریغ آنها نبوده و چه بسا عمده فعالیتهای انجام گرفته در هر سیستمی از جمله شبکه بهداشت ، کارهایی است که چندان بزرگ به شمار نمی آید ولی بیشترین خدمت رسانی ارگانها را شامل می شود.

   او در ادامه عملکرد این شبکه در زمینه های عمرانی ، بهداشت و درمان ، بهداشت محیط را در چهار منطقه کازرون ، قائمیه و کوهمره ، خشت و کنارتخته و بالاده و فامور به صورت مبسوط بیان داشت.

   سرپرست شبکه بهداشت و درمان علاوه بر خدمات رسانی به مراجعین ، به احداث ساختمان ستاد شبکه ، درمانگاههای  ابواسحاق ، سعدی ، شیخ ابوتراب و ساختمان آموزشگاه بهورزی در شهر کازرون اشاره کرد که علی رغم مشکلات بودجه ای از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده اند.

434314432.jpg

  دکتر " علی محمدی " خاطر نشان کرد : علاوه بر ارتقاء و افزایش خدمت رسانی در بیمارستان امام سجاد – ع - ، به اقدامات بسیار موثر شبکه در مستند کردن موقوفه مرحوم بهبهانی اشاره نمود که ماحصل همکاری شبکه بهداشت و درمان با اداره اوقاف است و علاوه بر ثبت اسناد این موقوفه به مقدار قابل قبول ، ایجاد یک شعبه  در این منطقه بود که بدون همکاری شبکه امکان پذیر نبود.

  سرپرست شبکه اضافه نمود: در منطقه قائمیه و نودان علاوه بر ساخت و تکمیل خانه بهداشت ملای انبار ، جهت ساخت یک سالن کنفرانس برای مرکز جامع سلامت قائمیه با هزینه بالغ بر پانصد میلیون ریال اقدام شده و در مرحله پایانی می باشد ، همچنین مرحله 3 و 4 بیمارستان 32 تختخوابی قائمیه انجام شده که با تکمیل انشعابات آب ، برق و گاز مراحل ساخت به پایان رسیده و مرحله بعدی طی هماهنگی با استان ، تجهیز و راه اندازی آن می باشد.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1396-8-8 8:46        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ