اخبار شبكه بهداشت و درمان شهرستان مُهـر

همايش سالمندي و سلامت و تجليل از مقام سالمندان با حضور فرماندار شهرستان
 
   
 
رقابت پرسنل شبكه براي كشيدن خودرو در ششمين روز از هفته سلامت 
به مناسبت هفته سلامت یک دوره مسابقه كشيدن خودرو بين پرسنل شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد. در این رقابت آقایان غلامعلی رستگاری در مدت 16.79 ثانیه و محمد زارعی در مدت 17.06 و آقای الیاس علی‌نژاد در مدت 17.59 ثانیه خودرو پرايد را به مسافت 20 متر جابه‌جا و مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در پايان به رسم یادبود هدایایی به نامبردگان اهدا شد.

کوهپیمایی پرسنل ستادی شبكه، فرماندار، بخشدار مركزي و مسئولین ادارات شهرستان در پنجمين روز از هفته سلامت
 
   
 
جشنواره "غذاي سالم، سالمند سالم" در مركز بهداشتي درماني فال با حضور فرماندار شهرستان

 

راهپیمایی نونهالان پيش‌دبستاني گلهـا در چهارمين روز از هفته سلامت در شهر مهر

 
 
افتتاح نمایشگاه هفته سلامت با حضور رئيس شبكه، بخشدار و شهردار وراوي در محل مركز بهداشتي درماني شهداي وراوي
 

 
مسابقه دو سرعت پرسنل ستادی شبکه
در چهارمین روز هفته سلامت، مسابقه دو سرعت پرسنل ستادی شبکه بهداشت برگزار شد که در پایان آقای سید خلیل موسوی، غلامعلی رستگاری و عباس عباسپور به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند و به رسم یادبود جوایزی به آن‌ها اهدا گرديد.

   
 
مراسم زنگ هفته سلامت در آموزشگاه آيت‌الله سعيدي شهر مهر با حضور بخشدار مركزي، رئيس شبكه و ساير مسئولين شهرستان

   
 
بازدید نماینده منتخب مردم شهرستان‌های مهر و لامرد از بیمارستان گله‌دار
هم‌زمان با هفته سلامت آقای دکتر موسی موسوی نماینده منتخب مردم در انتخابات نهم مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر موسوی رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین شهرستانی از بیمارستان در حال ساخت و مرکز بهداشتی درمانی شهر گله‌دار بازدید و مسائل و مشکلات موجود را بررسی نمودند و مقرر شد با همکاری آقای دکتر موسوی و شورای خیرین سلامت و هیات امنا، موضوعات مطرح شده جهت مرتفع شدن پيگيري گردد.
 
کوهپیمایی خانوادگي در اولين روز هفته سلامت با حضور رئيس شبكه در شهر اسير

 
 
افتتاح ساختمان جديد الاحداث مركز بهداشتي درماني وراوي
هم زمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و در راستای خدمت رسانی به مردم  محروم شهرستان، ساختمان مرکز بهداشتی درمانی شهر وراوی با حضور مسئولین و خیرین و معتمدین شهرستان در روز سه شنبه 18 بهمن ماه 1390 افتتاح گرديد.
در این مراسم كه فرماندار محترم شهرستان جناب آقای حسین شیری، رئیس شبکه  بهداشت و درمان شهرستان مهر جناب آقای دکتر موسوی ، خیر این پروژه سرکار خانم حاجیه زینب حاج محسن بكوشيشه و دیگر مسئولین حضور داشتند پس از سخنراني فرماندار و رئیس شبکه بهداشت، با اهداء لوح تقدیر به بانی خیر از نيت خيرخواهانه وي قدرداني شد.
مشخصات پروژه :
زیر بنای ساختمان: 380 متر مربع

اعتبار پروژه: 1350000000 ميليون ريال
مدت زمان اجرای پروژه: یک سال
محل اعتبار: خیرین سلامت (سرکار خانم حاجیه زینب حاج محسن بوکشیشه)

 

افتتاح دو واحد پانسيون پزشك مركز بهداشتي درماني خوزي
دو واحد پانسیون پزشک مرکز بهداشتی درمانی خوزی در دهه فجر با حضور فرماندار محترم شهرستان مهر، ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شورای اسلامی روستای خوزی و ساير مسئولين محلي افتتاح گرديد. احداث این دو واحد خانه پزشک با متراژ 170 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 700 میلیون ریال از محل اعتبارات سفر هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی استان فارس و مساعدت ریاست محترم دانشگاه جناب آقای دکتر ایمانیه صورت گرفته است.


راه اندازي وب سايت بيمارستان فاطمه الزهرا (س)
وب سايت بيمارستان فاطمه الزهرا (س) شهرستان مهر به آدرس http://mohrhospital.sums.ac.ir/ توسط رابط فناوري اطلاعات بيمارستان طراحي و راه اندازي گرديده است، يراي مشاهده اين وب سايت ميتوانيد بر روي لينك مذكور كليك كنيد.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1391-1-24 23:22        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ